Kim jesteśmy i jak działamy?

Kim jesteśmy i jak działamy?

Naszym priorytetem jest zagwarantowanie Wam świeżych warzyw i owoców, dlatego chcielibyśmy przedstawić Wam, jak te „dary natury” trafiają na nasze regały. Przez jakie etapy muszą przejść, ile osób pracuje nad tym, by warzywa i owoce były zawsze świeże, a asortyment zawsze uzupełniony.

Nasza hurtownia pracuje 24 godziny na dobę, ponieważ ta branża wymaga, aby dostawy warzyw i owoców były codzienne. Aby zapewnić towar najwyższej jakości, osobiście jeździmy na giełdę, gdzie kupujemy produkty od polskich rolników oraz importerów, z którymi współpracujemy od lat.

Jednakże, nasza praca nie kończy się na zakupie produktów. Nasi pracownicy dbają o to, aby warzywa i owoce trafiały na półki sklepowe w optymalnym stanie, co wymaga specjalnej logistyki i precyzyjnego planowania. Nasze zespoły pracują w systemie 24/7, aby zapewnić jak najlepszą obsługę i zaspokoić Wasze potrzeby.

Dlatego, gdy stawiacie swoje kroki w naszym sklepie, możecie mieć pewność, że kupujecie świeże warzywa i owoce najlepszej jakości…

Jak wygląda nasz dzień pracy?

W naszej hurtowni każdy dzień zaczyna się od razu w naprawdę wysokim tempie. Chłopaki wyjeżdżają na giełdę o godzinie 9:00, a dziewczyny zajmują się sprawdzaniem asortymentu i składaniem zamówień. Znając zapotrzebowanie chłopcy kupują dokładnie to, co jest nam potrzebne. Ich zadanie nie jest łatwe, ponieważ muszą załadować całego tira warzyw i owoców w setkach asortymentów, co stanowi spore wyzwanie. Nie wspominając o tym, że towar trzeba zamówić u kilku rolników i importerów więc trwa to zwykle około 9h. Warto podkreślić, że wszystko rozgrywa się pod gołym niebem, a warunki atmosferyczne nie zawsze są łaskawe.

FB_IMG_1676908570948

Wieczorem warzywa i owoce są już pod główną siedzibą hurtowni w Węgierskiej Górce. Nocna zmiana zajmuje się rozładunkiem i rozdzieleniem towaru na wszystkie punkty sprzedaży. Logistyka jest bardzo ważna, ponieważ posiadamy punkty sprzedaży w Milówce, Rajczy, Żywcu i Lipowej. Po powrocie do bazy, pracownicy zajmują się porządkami magazynu.

Rano przychodzi księgowa oraz dziewczyny z pierwszej zmiany, a także kierowcy, którzy dostarczają towar do lokalnych szkół, restauracji i sklepów. Dziewczyny dokładnie eksponują towar, usuwają warzywa i owoce nienadające się do sprzedaży, aktualizują ceny, a kierowcy przygotowują zamówienia. W tym samym czasie księgowa wystawia faktury, z którymi kierowcy załadowani towarem wyjeżdżają do oczekujących na dostawę przedsiębiorstw.

FB_IMG_1677695116009
sklep-bazarek

Towar wyeksponowany przebrany, świeży jest gotowy do sprzedaży! Tu praca jednak się nie kończy bowiem do pracy włączają się dziewczyny, które zajmują się przygotowaniem i pakowaniem zamówień internetowych, bo przecież przez 24 godziny na dobę możecie zamówić towar online, a kurier przyjeżdża już o godzinie 14:00.

W tle można zauważyć też ekipę, która wyciska 100% naturalne soki, przygotowuje sałatki owocowe, włoszczyznę, jarzynkę oraz konfekcjonuje produkty do opakowań pod konkretnych odbiorców.

20220202_082050
20220202_095611

Praca jest dynamiczna, wszystko przemyślane od A do Z i w razie potrzeby modyfikowane, ponieważ to żywy organizm, który cały czas potrzebuje innowacyjnych pomysłów. Na dowód tego od niedawna “zmęczony” towar z naszych hurtowni zjadą świnki mangalice, które sami hodujemy. Przecież nasz towar jest cenny i nie może się marnować!

20221217_101651

Można powiedzieć, że cykl pracy w naszej hurtowni się zamyka. Druga zmiana uzupełnia towar i dba o obsługę klientów. Cała załoga pracuje ciężko, aby nasza hurtownia była miejscem, gdzie zakupy są proste i przyjemne.

Każde warzywo i owoc to “Dar Natury”, a my potrafimy to dostrzec! Zapewniamy Wam wszystko, co najlepsze! Od podstawowych warzyw po wyszukane owoce z różnych krańców świata.

sklep-bazarek2
sklep-bazarek3